تبلیغات
عصر وب
عصر وب
مطالب جالب و شنیدنی از سراسر وب

کارمن الکترا در 28 آپریل 1972 در ایالت سینسیانی شهرک اهیو (Ohio) در شهر که وایت اوآک (white oak) نام داشت به دنیا آمد . کارمن نام اصلی او نیست بلکه نامی است که او به جای نامی که هنگام تولد داشته تارالی ( Tara Leigh ) برگزیده زمانی او شاهزاده را در سال 1991 ملاقات کرد او نام کارمن الکترا را برگزید بدلیل اینکه شاهزاده به او گفت که او شبیه به کارمن است. و فامیلی الکترا را انتخاب کرد به تقلید از یک زن زیبا.

 

بقیه در ادامه مطلب

 

در اوایل 9 سالگی ، کارمن در مدرسه هنرهای نمایشی و ابتکاری انتخاب شد.

او در سنین نوجوانی شروع به فراگیری دروس خوانندگی کرد و برای گروههای تئاتر مدارس موزیک طراحی و اجرا می کرد.او همچنین شروع به لب خوانی کرد و گفت هدفش رفتن به لس آنجلس و کب سابقه زیاد است.

کارمن در سال 1987 و در سن 15 سالگی تصمیم گرفت (minnea polis) حرکت کند جایی که خواهر و خواهر ناتنی اش انجا زندگی می کردند.کارمن ابتدا برای مقداری پول مشغول به طرح ریزی برای مغازه ی بزرگ تارگت شد.در سال 1991 تارا به لس انجلس ،کالیفرنیا سفر کرد و نامش را به کارمن الکترا تغییر داد و شاهزاده را ملاقات کرد.همه ی اینها برای خانم جوان در کمتر از یک هفته اتفاق افتاد.”پس از یک هفته که انجا بودم به باشگاه spice رفتم،جایی که توسط خانمی که همه دخترهایی که شاهزاده به دنیا اورده بود معرفی شدم.اما چیزی که واقعا جالب بود،این بود که یک شاهزاده ان شب در باشگاه حاضر بود و من فکر می کردم او ممکن است در باره ی ان مرد صحبتی کرده باشد و همه ی اینها یک شوخی بود اما خدا را شکر اینطور نبود چون پسر بوی واقعا بدی می داد.من فقط فکر نمی کردم که اگر شاهزاده بوی مثل این بدهد ، من نمی خواهم که در گروهش باشم . در واقعیت شاهزاده بوی بهشتی می دهد.او یک شخص پاکیزه است و بوی دوست داشتنی می دهد. بهر حال عاقبت یک BMW آبی متوقف شد در حالیکه برادر شاهزاده در حال رانندگی بود . و سرانجام به خانه شاهزاده در لس آنجلس رفتم و واقعا خوب و تا حدی آرام بود.من درست در مقابل او در ساعت 2 صبح آزمون صدا دادم.

بعد ازآن خانم مرا صدا زد و گفت نمی تواند توضیح بدهد که چه چیزی مشکل دارد بنابراین من با بادیگارد شاهزاده در تماس بودم چون تعدادی نمونه نمایشی ضیط کرده بودم که زیاد از آنها راضی نبودم و فکر می کردم اگر شاهزاده به من کمک کند بهتر خواهد شد. مدتها بعد تماس تلفنی گرفتم حدود ساعت 4 صبح و خودش پشت خط بود. او گفت من برای شما یک آهنگ نوشتم . اگر شما آنرا دوست داشتید شما می توانید آنرا بخوانی و نامش « کارمن در اوج» است مشکل این بود که من برای ضبط آهنگ باید به منا پولیس می رفتم و زندگی من برای دو سال و نیم به آنجا رفت”.

شایعه شده بود که کارمن فقط یکی دیگر از دلدادگان شاهزاده بود که به او یک سابقه قابل توجه می داده اما بعد ها کارمن با گفتن اینکه حتی اگر عشق او نسبت به شاهزاده زیاد بوده ، آنها رابطه را کاملا حرفه ای نگه داشتند به این شایعات خاتمه دادند.

” من این عشق دیوانه را به او داشتم و هر وقت با او می رسیدم ، پندارهایی در مورد او و چیزهای متعلق به او داشتم . اما او تهیه کننده من بود نه معشوقه من. وقتی ما باهم بودیم یک رابطه عاطفی وجود داشت و من یک عشق پنهان نسبت به او داشتم اما چیزی اتفاق نیافتاد و من هرگز او را نبوسیدم .”

در سال 1992 خیلی زود پس از ملاقات و آزمون برای شاهزاده ،قرار خدمت کارمن برای paisley park records بسته شد . شاهزاده کارمن را زیر پر و پال خود گرفت و او را این گونه توصیف کرد ” دختر جدید از سینسیانی” آلبوم اول او همزمان با شروع سمتش در قسمت اروپایی سفرهای پرلز و دیامند شاهزده. او با آگهی های تبلیغاتی در Rolling store و MTV ارتقاع یافت.هر اندازه که جارو جنجال تبلیغاتی زیاد بود ، موفقیت کمتر بود . ضبط ویدیویی برای صفحه تک آهنگی در در مارچ 1992 در MTV با استقبال کمی روبه رو و تنها شبکه کوچک ویدیویی juke box آهنگ را به نمایش گذاشت.در ژوین تک آهنگ go go dancer به بازاز رفت اما فروش خوبی نداشت چون هیچکس علاقه نداشت به غیر از چند نفر از طرفداران شاهزاده که زمان مشکل تری هم داشتند برای پیدا کردن آلبوم در مغازه ها داشتند. تا آلبوم او تمام شده بود و کپی های کاست پیشرفته تبلیغاتی برای نشریات ادبی و برای اعضای صادر شدند .گرچه اینها همه بی فایده بود آلبوم به تاخیر افتاد و تصمیم گرفته شد که آلبوم به ترک Track های بیشتری و میکس نیاز دارد.

از سال 1993 تا 1995 کارمن یک نام فراموش شده بود از نظر عموم او تنها چهره زیبای دیگر و بدون هیچ استعداد بود حرفه کارمن به نظر می رسید موسیقی Rock باشد تا اینکه ترقی کرد و در شوی nick lode on با نام All that ظاهر شد ، یک شغل احمقانه گرفت و سرانجام کاملا درمانده شد و در ماه may سال 1996 در play boy برهنه ظاهر شد. آن ظهور منجر به گنجاندن او در ویدیو play boy شد. که در آن یک هنگ به نام 2-4-6-8 را می خواند همچنین در 1996 برنامه love line را در شبکه MTV مجری گری کرد. و گهگاه به عنوان رقاص در باشگاه PRINCE’S Glam Slam ظاهر می شد.

حرفه کارمن در 4 اکتبر 1996 رونق مجدد پیدا کرد که لیزا برگر اعلام کرد که جنا مک کارتی ( یک کهنه کار play boy) مسئولیت مجری گری Chris Hardwick در شوی قدیمی MTV ، single out در فوریه 1997 برای حداقل 65 قسمت شروع شده به عهده گرفت.

کارمن برای یک هفته در فوریه روی آنتن به جنی پیوست .

لیزا برگر گفت singled out یک موفقیت عظیم برای MTV بوده و ما هیجان زده شدیم برای کشاندنش به چهارمین فصل نمایش.

حس مزاج کریس که همراه شده با کشش جنسی و خشونت جنی و سپس کارمن این را هیجان انگیزترین فصل نمایش قرار می دهد. کارمن یک فرد کامل برای singled out و دقیقا تیپ شخصیتی که شو برای مجری جدید کریس نیاز دارد است. او با استعداد، سکسی و باهوش و شخص تازه رسیده مطلوب برای هنرپیشگان شو می باشد.

کا رمن الکترا و رقاصانش the nightmare creations در طول ششمین سال mtv ( rock’n jock b-balljam) در 26 اکتبر 1996 اجزا کردند او به عنوان مجری در هفتمین سال billboard music awards ظاهر شد که در 4 دسامبر 96 در هتل آلادین در لاس وگاس برگزار شد . کارمن همچنین نقش اصلی را در کتاب کمدی به نام امبرس ایفا کرد که بوسیله ی londen night studiesمنتشر شد . اولین فیلمش good bugerبود که در آن نقش کوچکی بر عهده داشت .

در قرن جدید کارمن هیچ زمانی را هدر نداد و در سری فیلمهای معروف scary movieظاهر شد . کارش را با ظاهر شدن در فیلمهای متعدد دیگر ادامه داد و روز به روز در حال پیشرفت است .
طبقه بندی: سینمای ایران و جهان،
ارسال در تاریخ دوشنبه 7 تیر 1389 توسط محمدی
mohammadi